آمادگی شرکت ایکاست برای مقابله با شیوع ویروس کرونا

در آستانه سال نو و با توجه به شیوع ویروس کرونا، مدیریت شرکت ایکاست ضمن تبریک سال نو از آمادگی شرکت برای ارائه سرویس پایدار در این ایام خبر دادند. متن پیام به شرح زیر می باشد:

همکاران گرامی،

 باسلام و آرزوی سالی سرشار از سلامتی، شادابی و موفقیت،

نظر به اینکه جهان در حال مبارزه با شیوع ویروس COVID-19 می باشد، ما در ایکاست معتقدیم که بهداشت، ایمنی و رفاه جامعه ما یک اصل بسیار مهم و با ارزش است و قلب­های ما به خاطر افراد، کسب و کارها و اجتماعاتی که از این فاجعه جهانی آسیب دیده اند آکنده از اندوه بوده، از این رو فرآیندهای سازمانی مان را برای انجام بهترین خدمات بروزرسانی کرده ایم.

ما برای شما و عزیزانتان آرزوی سلامتی داریم و از شما می­خواهیم که در این مقطع زمانی نکات مربوط به اصل " فاصله اجتماعی" را رعایت نمایید.

در طی این دوران، تیم ایکاست تلاش می­کند تا " اتصال و ارتباط یکپارچه" را تضمین کند. ما اقدامات زیر را برای اطمینان از بهترین پشتیبانی از کلیه مشتریان، شرکاء و همکاران انجام داده و می­دهیم:

۱- مرکز پایش و مانیتورینگ ایکاست (ICA NOC) به صورت 7/24 فعال بوده و از طریق آدرس ایمیل noc@icasat.net   ، همچنین شماره تماس های 22-02175229120 در دسترس می باشد.

۲- جهت برگزاری جلسات مختلف فنی و بازرگانی کل تیم فنی، فروش و بازاریابی ما به راحتی از طریق تلفن یا ایمیل در دسترس می باشند.

لطفاً برای اطلاع از جزئیات ارتباط، با بخش ICA NOC تماس برقرار نمایید.

در پایان خاطر نشان می­گردد همه ما باید در کنار یکدیگر تلاش کرده تا از شیوع این ویروس در جامعه جهانی  جلوگیری کنیم.

با تشکر از حسن اعتماد شما  به ایکاست

 جهان ما جهان شما

باتشکر

تیم مدیریت ایکاست

برچسب‌ها: , , ,

عصر ارتباطات بین الملل پارس کار 2015-2007 ، شماره پروانه 100/413